İçeriğe geç

İade Politikası

30 günlük bir iade politikamız var. İade talebinde bulunmak için siparişinizin oluşmasından itibaren 30 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır. 

İade uygun olması için, öğenizin aldığınız koşulla aynı durumda, etiketli ve orijinalinde olması gerekir. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

İade başlatmak için info@baskethane.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talebiniz kabul edilirse, bedeli bir nakliye etiketi ile paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize talimatlar göndereceğiz. İade talebinde bulunmadan önce geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

İade sorusu için info@baskethane.com.tr bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Hasarlar
Hatalı, sorunlu, kusurlu veya hasarlıysa ürünü teslim aldığınızda bizimle geçerek durumu belirtebilirsiniz. Böylece değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

İstisnalar
İade edilemeyen ürünler bozuk, özel ürünler (özelleştirilmiş veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ürün türlerinde iade yapılamaz. İade için bizimle iletişime geçin.

Değişimler
İstediğinizden emin olmanın en hızlı yolu, ürün iade edilme ve iade alınacak, yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi gerçekleştirin.


Geri ödemeler
İadenizi inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmayacağını bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminize göre otomatik olarak geri ödeme alacaksınız. Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koyup göndermesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın.