Baskethane Ailesine Katılın!

Baskethane olarak, dünya çapında lider bir basketbol markası olma hedefimizle en iyi basketbol ürünlerini sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.
Eğer dünya çapında büyüyen bir basketbol markasının parçası olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.
Türkiye'de 500 farklı basketbol ürünü üretiyoruz ve yaklaşık 3 yıldır Amerika'nın Los Angeles şehrinde satış yapıyoruz.
Amerika'nın farklı eyaletlerinde ve birçok Avrupa ülkesinde satış ağımızı genişletmek amacıyla bizimle işbirliği yapabilecek satış ortakları veya firmalar arıyoruz.
Basketbol alanında geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapma kapasitesiyle dünyanın önde gelen firması olduğumuza inanıyoruz.
Bugün ekibimize katılın ve keyifli, samimi ve dinamik bir çalışma ortamında işe başlayın! Pazarınızda fırtınalar estirin ve sürdürülebilir kalkınma felsefelerine saygı duyan, büyüyen bir sektörde Baskethane ile iş ortaklığı geliştirin.

🏀Türkiye'de 500 farklı basketbol ürünü üretiyoruz ve yaklaşık 3 yıldır Amerika'da Los Angeles'ta satış yapıyoruz. Amerika'nın farklı eyaletlerinde ve birçok Avrupa ülkesinde satış ağımızı genişletmek amacıyla bizimle işbirliği yapabilecek satış ortakları veya firmalar arıyoruz.

Basketbol alanında geniş bir ürün skalasında üretim yapma kapasitesiyle dünyanın önde gelen firması olduğumuzu düşünüyoruz.

Bugün ekibimize katılın ve keyifli, samimi ve dinamik bir çalışma ortamında çalışmaya başlayın! Pazarınızda fırtınalar estirin ve sürdürülebilir kalkınma felsefelerine saygı duyan, büyüyen bir sektörde Baskethane ile iş ortaklığı geliştirin.

Nasıl çalışacağız?

Basketbol formalarınızı ve ekipmanlarınızı kendi bölgenizde fiziksel ve dijital olarak pazarlayabiliriz. Bunun için bir e-ticaret sitesi ve/veya sosyal medya hesapları kurabilirsiniz. Bu işleri hatasız yapabilmeniz için size sürekli destek olacağız ve sipariş verirken hata yapmamanız için sürekli kontrol edeceğiz. Kendi şirketinizi kurabilirsiniz. Ödemeleri müşteriden siz alacaksınız, faturayı siz keseceksiniz. Biz ürünleri size göndereceğiz, siz kargoyu müşteriye vereceksiniz. Ürünler Türkiye'de üretilir ve size deniz, kara veya uçakla göndeririz. Forma ve diğer tekstil ürünlerinde beden tablosu, kumaş ve baskı çeşitleri gibi birçok konuda size bilgi vereceğiz. Siz veya müşteri eksik veya yanlış bilgi verirse, bunları tespit edip doğrusunu yapmak için onayınızı alacağız. Nakliye konusunda birçok firma var. En uygun firmayı bulup kargoyu onunla size göndereceğiz.

Baskethane Olarak Öne Çıkan Özelliklerimiz:


- Şirket sahibi ve çalışanların çoğu eski basketbolcu ve basketbol antrenörüdür, bu nedenle ekip basketbolu iyi bilen kişilerden oluşmaktadır.
-Firmamız 500 çeşit basketbol ürünü üretmektedir ve bu dünyadaki en geniş basketbol yelpazesidir.
-Şirketimiz 2006 yılında kurulmuştur ve 17 yıllık tecrübeye sahiptir.
- Dünyada ilk olduğunu söyleyebileceğimiz inanılmaz bir yazılıma sahibiz. Artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojilerini içeren bir "kendin tasarla" yazılımı oluşturduk. Bu yazılımı ücretsiz olarak iş ortaklarımızın kullanımına sunuyoruz.

"Kendin tasarla" yazılımımızın videoları:
https://www.instagram.com/p/CchixsYu_vz/
https://www.instagram.com/p/CchjOtFtb1r/
5 yıllık iş geliştirme planlarımız hazır, dünyanın en iyi basketbol markası olma yolunda sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

İLETİŞİM:
volkan.Cetin@baskethane.com.tr
+90 542 491 50 80 

Baskethane olarak sunduğumuz avantajlar şunlardır:


OPTIMUM KÂR FIRSATLARI
Yüksek marj oranlarının yanı sıra yıllık sipariş miktarına göre azalan tercihli fiyatlandırma imkanı elde edin. Bölgeniz için özel dağıtım hakları kazanın.

PAZARLAMA AVANTAJLARI
Pazarlama yardımı gibi kaynaklara erişerek işinizi büyütmenize yardımcı olun. Web varlığınızı geliştirmek için BT desteği ile kendi dağıtım web sitenizi oluşturun. Web ve medya varlığımızdan yararlanarak itibarınızı artırın ve görünürlüğünüzü artırın.

EĞİTİM VE DESTEK AVANTAJLARI
Satış öncesi destek, kurulum eğitimi, ürün ve teknik uzman eğitimi ve güncellemeler ile işinizi büyütme ve satışları hızlandırma konusunda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlıyoruz. Ayrıca yasal ve lojistik destek de sağlıyoruz.

ORTAKLIK AVANTAJLARI
Dünya çapında katılımcı bir gruba dahil olarak diğer distribütörlerle işbirliği yaparak satışlarınızı kolaylaştırın. Geri bildirimlerinize önem veriyoruz ve size üst düzey yönetim desteği sağlıyoruz.

YEŞİL PAZAR FIRSATLARI
Yenilikçi ve yüksek performanslı ürünler geliştirerek insanlara, çevreye ve sosyal ve ekonomik kalkınmaya fayda sağlama misyonuna adanmış bir ekibin parçası olun. Çoklu sertifikalı yeşil ürünümüz performans, güvenlik, sağlık ve çevresel faydalar açısından ilgili katma değere sahiptir.
SATIŞ AKTİVASYON AVANTAJLARI
Dünya standartlarında eğitim ve tanıtım dokümanları, ortak satış toplantıları veya görüşmeleri, ticari misyonlar, anlaşma tescili, ticari markalar ve demo programlarının yanı sıra sizinle birlikte tanıtım etkinliklerine katılma seçeneği ile satış hacminizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacağız.