İçeriğe geç

Gizlilik politikası

Bu Gizlilik Politikası, www.baskethane.com.tr'un ("Site" veya "biz"), Siteyi ziyaret yerde veya Siteden bir alışveriş yaptığınızda Kişisel Bilgilerinizi nasıl topladığını, ifade ettiğini ve açıkladığını açıklamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Siteyi ziyarette, cihazınız, Site ile etkileşiminiz ve satın alma işlemlerinizi işlemek için gerekli bilgiler hakkında belirli bilgiler toplar. Müşteri desteği için bizimle geçerseniz ek bilgiler de toplayabiliriz. Bu Gizlilik Politikasında, bireyi tanımlaylayabilen her türlü bilgiyi (aşağıdaki bilgiler dahil) "Kişisel Bilgi" olarak adlandırıyoruz. Hangi Kişisel Bilgileri topladığımız hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki listeye bakın.

Cihaz bilgisi

  • Toplanan Kişisel Bilgilere Örnekler: web tarayıcısı sürümü, IP adresi, saat dilimi, çerez bilgileri, hangi siteleri görüntülemek, arama terimleri ve Site ile nasıl etkileşim kurduğunuz.
  • Toplamanın amacı: Siteyi sizin için doğru bir yükleme ve Sitemizi optimize etmek için Sitenizde analiz yapmak.
  • Koleksiyon kaynağı: Sitemize çerezler, günlük dosyaları, web işaretçileri, etiketler veya pikseller kullanarak eriştiğinizde otomatik olarak toplanır  .
  • İş amaçlı ifşa: işlemcimiz Shopify ile paylaşılır  .

Sipariş Bilgisi

  • Toplanan Kişisel Bilgilere örnekleri: ad, fatura adresi, gönderim adresi, ödeme bilgileri (kredi kartı numaraları [KABUL EDİLEN BAŞKA BİR ÖDEME TİPİNİ GİRİN] dahil ), e-posta adresi ve telefon numarası.
  • Toplama amacı: Sözleşmemiz yerine getirmek, ödeme bilgilerinizi işlemek, sevkiyatı düzenlemek ve size fatura ve / veya sipariş onayları sağlamak, sizinle iletişim kurmak, bizim potansiyel risk veya dolandırıcılık türleri taramak için size ürün veya hizmetler sunmak, ve bizimle paylaştığınız tercihler size boyut ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili bilgi veya reklam sağlamak.
  • Koleksiyon kaynağı: sizden toplandı.
  • İş amaçlı ifşa: işlemcimiz Shopify ile paylaşılır [.

Müşteri destek bilgileri

  • Toplama amacı: müşteri desteği sağlamak.
  • Koleksiyon kaynağı: sizden toplandı.

 

Küçükler

Site, [INSERT AGE] yaşının altındaki bireylere yönelik değildir . Çocuklardan kasıtlı olarak Kişisel Bilgi toplamıyoruz. Ebeveyn veya veli sizseniz ve çocuğunuzun bize Kişisel Bilgiler verdiğini düşünüyorsanız, silme talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgilerin Paylaşılması

 

Lütfen "İzleme" sinyallerine nasıl yanıt verileceğine dair tutarlı bir endüstri anlayışı olmadığından, tarayıcınızdan böyle bir sinyal tespit ettiğimizde veri toplama ve kullanım uygulamalarımızı değiştirmediğimizi unutmayın.

Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman, örneğin uygulamalarımızdaki değişiklikleri veya diğer operasyonel, yasal veya düzenleyici sebepleri yansıtmak için güncelleyebiliriz.

İletişim

Gizlilik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi için, sorularınız varsa veya bir şikayette bulunmak istiyorsanız, lütfen bize e-posta yoluyla [e-posta adresi] veya aşağıda verilen bilgileri kullanarak posta yoluyla ulaşın:

BASKETHANE İZZETPAŞA MAH. DENİZGÜLÜ SOKAK NO3/A MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ 

 

Hizmetlerimizi sunmamıza ve yukarıda açıklandığı gibi sizinle olan sözleşmelerimizi yerine getirmemize yardımcı olmak için kişisel Bilgilerinizi servis sağlayıcılarla paylaşırız.

Çevrimiçi mağazamıza güç sağlamak için Shopify kullanıyoruz. Shopify Kişisel Bilgilerinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz: https://www.shopify.com/legal/privacy.
Kişisel Bilgilerinizi yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak, aldığımız bir mahkeme celbi, arama emri veya diğer yasal bilgi talebine yanıt vermek veya haklarımızı başka şekilde korumak için paylaşabiliriz.