EN

NBA

50
Beden Tablosu
Ürün Kodu
JKNRVY58
Renk
Renk Bulunmamakta
Ürün Bedeni / Numarası
Standart

 • NBA Koçlarının Oyun Kitabı
  NBA Koçlarının  Oyun Kitabı olağanüstü! Bireysel ve takım alıştırmalarıdan strateji ve koçluk felsefesine kadar, basketbolun tüm yönlerini kapsıyor. Her düzeydeki basketbol koçlarınıza öneririm. ”
  Steve Smith
  Oak Hill Akademisi, Basketbol Baş Koçu
  ” Bu kitapta bulunan basketbol bilgisi ve deneyimi gerçekten çok önemli! Bu temel basketbol bilgisini senelerce, her bir sezon boyunca kullanacaksınız.”
  Van Chancellor
  Louisiana Devlet Üniversitesi, Kadınlar Basketbolu Baş Koçu
  Teknik öğreti, egzersiz ipuçları, alıştırmalar, hücum atakları, özel oyunlar ve savunma taktiklerinin hepsi neyin çalışıp, neyin çalışmadığını bilen büyük basketbol beyinlerinden. NBA Koçlarının Oyun Kitabı, herhangi ciddi bir koçun kütüphanesinde mutlaka olması gerekir.”

  Rick Pitino

  Louisville Üniversitesi, Erkekler Basketbolu Baş Koçu

  Phoenix Suns’ dan Steve Nash hızlı hücuma çıktığında takım arkadaşları pasını almak için nereye gidip de boş alan bulacaklarını nasıl anlar? Orlando’nun Dwight Howard’ı postta çok büyük bir yetenek; fakat, nasıl gelişmiş ve oyununa yeni boyutlar katmıştır? Ve Utah’ın Deron Williams ve Carlos Boozer’ı perdeleme ve koşmayı, seneler önce Jazz’in efsaneleri John Stockton ve Karl Malone’un yaptığı gibi, yumuşak bir tarzda nasıl uygular?
  Koçluk yapmak. Evet, en üst düzeyde spor yetenekleriyle yüklü bir lig de bile, NBA koçlarının
  sağladığı öğretim, taktik manevralar ve stratejilerin üstüne yoktur. Ve dünyanın her bir yanından gelen daha genç, bazen daha toy ve daha az deneyimli oyuncular lige girdikçe, bu koçluk becerileri eskiden olduğundan daha çeşitlenmiş ve bilenmiştir.
  Şimdi NBA Koçlarının  Oyun Kitabı, sizi antrenman seanslarına ve detaylı X ve O’lar içeren yan-çizgi karmaşasına ve dahası en iyi oyun için kortta performansı en üst düzeye çıkartmaya götürüyor. Bırakın Phil Jackson, Mike D’Antoni, Avery Johnson, Stan Van Gundy, George Karl, Eddie Jordan, Mike Dunleavy, Kareem Abdul-Jabbar ve diğer birçok baş koç ve asistan koç, kendi takımınız ve bireysel oyuncularınızın yararlanması için, sizleri yeni bakış açılarıyla donatsın.
  NBA KOÇLARININ OYUN KİTABI
  EBATI 21X29
  SAYFA SAYISI 360

BİZİ TAKİP EDİN !

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

E-MAĞAZA:+90532 492 5080 ATÖLYE:+90541 492 5080

info@baskethane.com.tr imalat@baskethane.com.tr

MERKEZ VE ATÖLYE: İZZETPAŞA MAH. DENİZGÜLÜ SOKAK NO3/1 MECİDİYEKÖY ŞİŞLİE-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

© 2012 BASKETHANE. TÜM HAKLARI SAKLIDIR..

Developed by Frontal Creative Agency With